• KRZYSZTOF BIERA
  TEL: 697-027-660
  E-MAIL: KYN-POL@WP.PL

Wynajem ładowarek teleskopowych Kraków

Wynajem ładowarek teleskopowych w Krakowie i całym województwie małopolskim. Wynajmujemy nasz sprzęt zarówno z obsługą operatorską jak i bez niej. Zapraszamy do kontaktu!

ladowarka teleskopowa manitou 2145

 • Model MANITOU 2145
 • Udźwig maks. 4500 kg
 • Wysokość podnoszenia 21 m
 • Wysokość robocza z koszem 23 m
 • Moc silnika 91 kW (124 kM)
 • Obrót 360 stopni

ladowarka teleskopowa manitou 2540

 • Model MANITOU 2540
 • Udźwig maks. 4000 kg
 • Wysokość podnoszenia 25 m
 • Wysokość robocza z koszem 27 m
 • Moc silnika 110kW (150 kM)
 • Obrót 360 stopni

ladowarka teleskopowa manitou 2150

 • Model MANITOU 2150
 • Udźwig maks. 5000 kg
 • Wysokość podnoszenia 21 m
 • Wysokość robocza z koszem 23 m
 • Moc silnika 97kW (132 kM)
 • Obrót 360 stopni

Ładowarki teleskopowe to niezwykle praktyczne maszyny, które znajdują zastosowanie w wielu dziedzinach przemysłu. Są one znane i cenione na całym świecie już od pięćdziesięciu lat. Wielu przedsiębiorców potrzebuje ładowarek do okazjonalnie, do wykonania określonych prac, dlatego nie jest zainteresowana ich zakupem. W takiej sytuacji idealnym rozwiązaniem wydaje się wypożyczenie tego urządzenia. W wielkich miastach takich jak Kraków nie powinno problemu z wypożyczeniem ładowarki teleskopowej na bardzo korzystnych warunkach.

Czy w Krakowie mogę wynająć ładowarkę teleskopową?

Kraków to najszybciej rozwijająca się metropolia w Polsce. Co roku pojawia się tu wiele nowych firm, buduje się ogromna ilość mieszkań. Miasto jest też bardzo chętnie odwiedzane przez turystów z całego świata. Nie dziwi więc, że zapotrzebowanie na takie urządzenia jak ładowarki teleskopowe jest bardzo wysokie. Firmy budowlane i rolnicy potrzebują mogą potrzebować ładowarek teleskopowych na stałe, w innych wypadkach zapotrzebowanie jest okazjonalne. Należy zdawać sobie sprawę, że ładowarka teleskopowa nie należy do urządzeń tanich, przez co jej zakup jest zazwyczaj nieopłacalny.

Wiele firm, a także osób fizycznych decyduje się więc na wynajem ładowarek teleskopowych. Urządzenia te zdają egzamin w miejscach i sytuacjach, gdzie nie można użyć ciężkich maszyn budowlanych (są niewielkie, obrotne, posiadają wymienny osprzęt) lub też potrzeba sprzętu wielofunkcyjnego.

Wypożyczenie ładowarki teleskopowej to doskonałe rozwiązanie, gdy potrzebujemy urządzenia po podnoszenia ludzi, dźwigu, zamiatarki, betoniarki, wózka widłowego. Przedsiębiorcy doceniają fakt, że wypożyczenie ładowarki teleskopowej pozwala na duże oszczędności.

Kraków miastem łączącym tradycję z nowoczesnością

Kraków to niekwestionowana wizytówka Polski. Ludzie z całego świata kojarzą nasz kraj właśnie z tym pełnym niezwykłych zabytków ponad tysiącletnim miastem. Co roku setki tysięcy turystów (szacuje się, że na stu mieszkańców przypada tu rocznie stu czterdziestu sześciu turystów) przechadzają się po krakowskim rynku (jednym z największych rynków w Europie), wokół którego zlokalizowanych jest wiele zabytkowych pałaców i kamienic. Znakiem rozpoznawczym krakowskiego rynku jest charakterystyczny gmach Sukiennic. Znajduje się tu również kościół Mariacki. Każdy turysta przyjeżdżający do Krakowa odwiedza Zamek Królewski na Wawelu. Kraków jako pierwsze europejskie miasto został wpisany na Listę Światowego Dziedzictwa Kulturowego i Naturalnego UNESCO, co tłumaczy jego popularność. Należy podkreślić, że miasto nie żyje z samej turystyki, a każdego roku bardzo prężnie się rozwija. Jest on ważnym centrum edukacji i biznesu. Co roku pojawiają się tu nowe inwestycje. Miasto ma bez wątpienia ogromny potencjał.

Wypożyczalnia ładowarek teleskopowych w Krakowie

Osoby, które planują w Krakowie prace wymagające użycia ładowarek teleskopowych, bez problemu znajdą dobrze wyposażone wypożyczalnie oferujące tego rodzaju urządzenia. Można znaleźć także wypożyczalnie zlokalizowane poza granicami miasta, które dowożą zamówiony sprzęt we wskazane miejsce, co jest dużym udogodnieniem dla klienta. Znajdziemy tam ładowarki teleskopowe takich firm jak Mantiou, czy JCB. Firma specjalizująca się w wypożyczaniu ładowarek oferuje klientom szeroki wybór osprzętu pozwalający na wykonywanie rozmaitych prac.

Warszawa, Łódź, Rzeszów, Kraków, Tarnów, Kielce, Częstochowa, Katowice, Lublin, Wrocław

Ładowarki teleskopowe

Dostarczamy ładowarki teleskopowe na południu kraju

Certyfikowani operatorzy ładowarek

Posiadamy wykwalifikowany zespół operatorski

Optymalne ceny

Nasza oferta jest przygotowywana indywidualnie w zależności od liczebności sprzętu i okresu najmu

10 lat doświadczenia

Posiadamy niemal 10 letnie doświadczenie w dostarczaniu ładowarek teleskopowych

Pomoc w obsłudze

Dostarczamy pomoc w obsłudze naszego sprzętu.

Nasi klienci

 

© Copyright - Kyn-Pol Wynajem ładowarek teleskopowych