• KRZYSZTOF BIERA
  TEL: 697-027-660
  E-MAIL: KYN-POL@WP.PL

Wynajem ładowarek teleskopowych Częstochowa

Wynajem ładowarek teleskopowych w Częstochowie i całym województwie śląskim. Wynajmujemy nasz sprzęt zarówno z obsługą operatorską jak i bez niej. Zapraszamy do kontaktu!

Nasza baza znajduje się pod Krakowem, przy większych odległościach dowozimy sprzęt tylko na wynajem długoterminowy. Oferujemy sprzęt w konkurencyjnych cenach.

ladowarka teleskopowa manitou 2145

 • Model MANITOU 2145
 • Udźwig maks. 4500 kg
 • Wysokość podnoszenia 21 m
 • Wysokość robocza z koszem 23 m
 • Moc silnika 91 kW (124 kM)
 • Obrót 360 stopni

 • Model MANITOU 1850
 • Udźwig maks. 5000 kg
 • Wysokość podnoszenia 18 m
 • Wysokość robocza z koszem 20 m
 • Moc silnika 91 kW (124 kM)
 • Obrót 360 stopni

ladowarka teleskopowa jcb 535 125

 • Model JCB 535-125
 • Udźwig ładowarki 3500 kg
 • Wysokość podnoszenia 12,5m
 • Wysokość robocza z koszem 14,5 m
 • Napęd na 4 koła
 • Moc 63 kW (85 kM)

Ładowarka teleskopowa jest to urządzenie, które ułatwi nam wiele prac. Na popularność zasłużyła sobie ona za sprawą uniwersalności. Możliwość wymieniania osprzętu sprawia, że ładowarka teleskopowa jest w stanie z powodzeniem zastąpić co najmniej kilka maszyn. W wielu wypadkach zakup tego urządzenia jest nieopłacalny, gdyż nie wykorzystujemy go na co dzień. Wówczas o wiele lepszym pomysłem jest skorzystanie z oferty wypożyczalni ładowarek teleskopowych. W Częstochowie z pewnością znajdziemy wypożyczalnie oferujące nam najwyższej klasy sprzęt.

Czy w Częstochowie wynajmę ładowarkę teleskopową?

Na terenie Częstochowy, a także w okolicach miasta funkcjonują wypożyczalnie ładowarek teleskopowych. Zapotrzebowanie na tego typu urządzenia jest duże, dlatego firm oferujących możliwość ich krótkoterminowego lub długoterminowego wypożyczenia jest coraz więcej. Wypożyczenie ładowarki teleskopowej to znakomite rozwiązanie zarówno dla osób prywatnych, jak i firm, które nie mają potrzeby wykorzystywania maszyny na co dzień. Wprawdzie nie posiadamy urządzenia na własność, jednak nie musimy martwić się jego naprawami, konserwacją. Nie musimy się także zastanawiać gdzie je postawić. Jeżeli potrzebujemy dodatkowego osprzętu, po prostu zgłaszamy to do wypożyczalni (te zazwyczaj posiadają bardzo bogaty wybór osprzętu). Należy zdawać sobie sprawę, że ładowarka teleskopowa należy do maszyn, których obsługa wymaga specjalnych uprawnień. Kursy na ładowarkę teleskopową pochłaniają z kolei czas i środki finansowe. Z tego względu część wypożyczalni oferuje nam ie tylko wynajęcie maszyny, ale również usługi wykwalifikowanego operatora maszyny.

Częstochowa – cel corocznych pielgrzymek

Częstochowa znajduje się w południowej Polsce. Współcześnie zaliczana jest do województwa śląskiego, jednak pod wieloma względami bliżej jej do Małopolski. Jest ona centralnym miastem aglomeracji częstochowskiej. Prawa miejskie przyznano jej pomiędzy rokiem 1370 a 1377. Miasto kojarzy się przede wszystkim z celem licznych pielgrzymek. Na jego terenie zlokalizowany jest klasztor na Jasnej Górze, a także bazylika jasnogórska. Na przestrzeni wieków obszar Częstochowy się powiększał – dziś wynosi 160 kilometrów kwadratowych. W mieście jest dużo zieleni – w jego granicach znajdują się liczne parki i lasy. Współcześnie Częstochowa cały czas się rozwija. Na jej terenie funkcjonuje kilkadziesiąt tysięcy przedsiębiorstw. Jest ona głównym ośrodkiem Częstochowskiego Okręgu Przemysłowego. W mieście znajduje się wiele sklepów i supermarketów. Częstochowa jest atrakcyjna również z punktu widzenia turystycznego – znajdują się tu liczne atrakcje turystyczne i zabytki sakralne. Na terenie miasta organizowanych jest wiele imprez kulturalnych.

Wypożyczalnia ładowarek teleskopowych

Osoby, które chcą skorzystać z ładowarki teleskopowej na terenie Częstochowy lub w okolicach miasta nie powinny mieć problemów ze znalezieniem atrakcyjnej oferty. Warto podkreślić, że coraz więcej wypożyczalni ładowarek teleskopowych dysponuje wysokiej jakości sprzętem (w ofertach znajdziemy urządzenia takich marek jak JCB lub Mantiou). Dużym udogodnieniem dla klientów jest możliwość dostarczenia ładowarki pod wskazany adres (taka możliwość przydaje się zwłaszcza, gdy korzystamy z wypożyczalni znajdującej się poza granicami Częstochowy).

Warszawa, Łódź, Rzeszów, Kraków, Tarnów, Kielce, Częstochowa, Katowice, Lublin, Wrocław

Ładowarki teleskopowe

Dostarczamy ładowarki teleskopowe na południu kraju

Certyfikowani operatorzy ładowarek

Posiadamy wykwalifikowany zespół operatorski

Optymalne ceny

Nasza oferta jest przygotowywana indywidualnie w zależności od liczebności sprzętu i okresu najmu

10 lat doświadczenia

Posiadamy niemal 10 letnie doświadczenie w dostarczaniu ładowarek teleskopowych

Pomoc w obsłudze

Dostarczamy pomoc w obsłudze naszego sprzętu.

Nasi klienci

 

© Copyright - Kyn-Pol Wynajem ładowarek teleskopowych