• KRZYSZTOF BIERA
  TEL: 697-027-660
  E-MAIL: KYN-POL@WP.PL

Wynajem ładowarek teleskopowych Warszawa

Wynajem ładowarek teleskopowych w Warszawie i całym województwie mazowieckim. Wynajmujemy nasz sprzęt zarówno z obsługą operatorską jak i bez niej. Zapraszamy do kontaktu!

Nasza baza znajduje się pod Krakowem, przy większych odległościach dowozimy sprzęt tylko na wynajem długoterminowy. Oferujemy sprzęt w konkurencyjnych cenach.

ladowarka teleskopowa manitou 2150

 • Model MANITOU 2150
 • Udźwig maks. 5000 kg
 • Wysokość podnoszenia 21 m
 • Wysokość robocza z koszem 23 m
 • Moc silnika 97kW (132 kM)
 • Obrót 360 stopni

ladowarka teleskopowa jcb 535 125

 • Model JCB 535-125
 • Udźwig ładowarki 3500 kg
 • Wysokość podnoszenia 12,5m
 • Wysokość robocza z koszem 14,5 m
 • Napęd na 4 koła
 • Moc 63 kW (85 kM)

ladowarka teleskopowa manitou 2145

 • Model MANITOU 2145
 • Udźwig maks. 4500 kg
 • Wysokość podnoszenia 21 m
 • Wysokość robocza z koszem 23 m
 • Moc silnika 91 kW (124 kM)
 • Obrót 360 stopni

Ładowarka teleskopowa jest to urządzenie, które łączy w sobie funkcje przynajmniej kilku maszyn. Jej zakup daje wiele korzyści, pod warunkiem, że korzystamy z niej regularnie. Osoby i firmy, które pragną skorzystać z ładowarki jedynie okazjonalnie, mogą ją wypożyczyć. W dużych miastach takich jak między innymi Warszawa (a także w ich okolicach) nie ma żadnych problemów ze znalezieniem wypożyczalni ładowarek teleskopowych, która oferuje wysoką jakość sprzętu i usług.

Czy w Warszawie wynajmę ładowarkę teleskopową?

Warszawa to miasto, które rozwija się błyskawicznie. Co roku ogromna ilość ludzi z całego kraju przyjeżdża tu do pracy, a także by osiąść na stałe. W związku z licznymi inwestycjami zapotrzebowanie na ładowarki teleskopowe jest duże. Maszyna ta umożliwia podnoszenie na duże wysokości i przenoszenie nawet bardzo ciężkich ładunków. W przeciwieństwie do ciężkich sprzętów budowlanych jest w stanie sprawnie funkcjonować w ograniczonej przestrzeni. Jednocześnie większość firm i osób fizycznych planujących prace ładowarką teleskopową nie potrzebuje tego urządzenia na stałe. Co więcej nie każdy jest w stanie pozwolić sobie na zakup tej maszyny (ładowarki teleskopowe, również te używane są bardzo kosztowne). Korzystnym rozwiązaniem wydaje się więc wypożyczenie tego urządzenia na pewien czas. W ten sposób można zaoszczędzić wiele pieniędzy, ale to nie jedyny atut współpracy z wypożyczalnią ładowarek teleskopowych. W wielu wypadkach zakup samej ładowarki to nie koniec. Zazwyczaj trzeba dodatkowo zaopatrzyć się w odpowiedni osprzęt. Wypożyczalnie ładowarek teleskopowych oferują swoim klientom szeroki wybór osprzętu, dzięki któremu można wykonać różnorodne prace. 

Warszawa – wielkie i dynamiczne miasto

Warszawa to największe miasto w Polsce (zarówno pod względem powierzchni, jak i liczby ludności – duża część mieszkańców miasta nie jest w nim zameldowana). W 1596 roku została ona stolicą kraju. Co ciekawe jest ona jedynym miastem w Polsce, którego ustrój został określony w oddzielnej ustawie. Miasto jest najważniejszym ośrodkiem politycznym, gospodarczym, a także kulturalnym i naukowym. W Warszawie prężnie rozwija się przemysł, handel, oferowane są nowoczesne usługi biznesowe. Każdego roku pojawiają się nowe budynki mieszkalne, a także nieruchomości komercyjne (Warszawa ma obecnie największy rynek powierzchni biurowych w kraju). Wiele inwestycji zostało sfinansowanych z środków Unii Europejskiej. Warszawa jest również największym skupiskiem startupów (władze miasta bardzo wspierają przedsiębiorczość mieszkańców). Stolica Polski jest odwiedzana przez miliony turystów rocznie (w 2017 roku miasto odwiedziło prawie dziesięć milionów turystów) i posiada najsilniejszą markę spośród wszystkich polskich miast. Z tego względu działa w niej wiele punktów noclegowych,  firm świadczących usługi gastronomiczne i noclegowe.

Wypożyczalnia ładowarek teleskopowych

Oczywistym jest, że osoby decydujące się na wypożyczenie ładowarek teleskopowych oczekują sprzętu najwyższej jakości. Współcześnie nie trudno znaleźć wypożyczalnię, która oferuje wynajęcie sprzętu takich znanych i cenionych marek jak Mantiou, czy JCB. W przypadku, gdy wypożyczalnia ładowarek ma swoją siedzibę poza granicami miasta, zazwyczaj można liczyć na dostarczenie ładowarki teleskopowej pod wskazany adres (na koszt firmy). Właściciele ładowarek teleskopowych starają się ograniczyć formalności do minimum.

Warszawa, Łódź, Rzeszów, Kraków, Tarnów, Kielce, Częstochowa, Katowice, Lublin, Wrocław

Ładowarki teleskopowe

Dostarczamy ładowarki teleskopowe na południu kraju

Certyfikowani operatorzy ładowarek

Posiadamy wykwalifikowany zespół operatorski

Optymalne ceny

Nasza oferta jest przygotowywana indywidualnie w zależności od liczebności sprzętu i okresu najmu

10 lat doświadczenia

Posiadamy niemal 10 letnie doświadczenie w dostarczaniu ładowarek teleskopowych

Pomoc w obsłudze

Dostarczamy pomoc w obsłudze naszego sprzętu.

Nasi klienci

 
© Copyright - Kyn-Pol Wynajem ładowarek teleskopowych