• KRZYSZTOF BIERA
  TEL: 697-027-660
  E-MAIL: KYN-POL@WP.PL

Wynajem ładowarek teleskopowych Kielce

Wynajem ładowarek teleskopowych w Kielcach i całym województwie świętokrzyskim. Wynajmujemy nasz sprzęt zarówno z obsługą operatorską jak i bez niej. Zapraszamy do kontaktu!

Nasza baza znajduje się pod Krakowem, przy większych odległościach dowozimy sprzęt tylko na wynajem długoterminowy. Oferujemy sprzęt w konkurencyjnych cenach.

ladowarka teleskopowa manitou 2150

 • Model MANITOU 2150
 • Udźwig maks. 5000 kg
 • Wysokość podnoszenia 21 m
 • Wysokość robocza z koszem 23 m
 • Moc silnika 97kW (132 kM)
 • Obrót 360 stopni

ladowarka teleskopowa jcb 535 125

 • Model JCB 535-125
 • Udźwig ładowarki 3500 kg
 • Wysokość podnoszenia 12,5m
 • Wysokość robocza z koszem 14,5 m
 • Napęd na 4 koła
 • Moc 63 kW (85 kM)

 • Model MANITOU 1850
 • Udźwig maks. 5000 kg
 • Wysokość podnoszenia 18 m
 • Wysokość robocza z koszem 20 m
 • Moc silnika 91 kW (124 kM)
 • Obrót 360 stopni

Ładowarki teleskopowe są w stanie zastąpić wiele ciężkich maszyn. Są one uniwersalne (poprzez wymienny osprzęt), a także lekkie i bardzo obrotne (pozwalają dotarcie do miejsc, gdzie nie mieszczą się większe urządzenia). Osoby, które chciałyby wykonać prace ładowarką teleskopową na terenie Kielc mogą skorzystać z usług wypożyczalni ładowarek teleskopowych. W Kielcach, podobnie jak i w innych większych miastach nie ma problemów ze znalezieniem dobrej wypożyczalni.

Czy w Kielcach można wynająć ładowarkę teleskopową?

Na terenie Kielc (podobnie jak i w innych dużych miastach) powstają nowe mieszkania, realizowane są również inne inwestycje, przy których realizacji warto wykorzystać ładowarkę teleskopową. Ładowarki teleskopowe są wykorzystywane nie tylko przez firmy budowlane. Są one wyposażone w wysięgnik teleskopowy, który pozwala na podnoszenie ładunków i ludzi na duże wysokości. Wielką zaletą tych maszyn jest konstrukcja, która umożliwia wykonywanie prac na stosunkowo niewielkiej przestrzeni. Uniwersalność ładowarek teleskopowych jest efektem możliwości szybkiej wymiany osprzętu. W zależności od prac, które chcemy wykonać, możemy skorzystać z betoniarki, wideł, zamiatarki, świdrów, koszy do podnoszenia osób, młotów hydraulicznych, chwytaków bocznych i wielu innych. Firmy zajmujące się wypożyczaniem ładowarek teleskopowych zazwyczaj posiadają każdy dostępny na rynku osprzęt, dzięki czemu mogą sprostać potrzebom różnych klientów. W większości wypadków zakup ładowarki teleskopowej (nawet używanej) jest nieopłacalny. Do ceny maszyny (która nie jest najniższa) należy doliczyć koszty jej utrzymania. W przypadku prac wykonywanych okazjonalnie nie ma to większego sensu. Natomiast znalezienie dobrej wypożyczalni ładowarek teleskopowych może pozwolić na znaczne oszczędności.

Kielce – malownicze miasto w górach

Kielce to malownicze miasto położone w Górach Świętokrzyskich. Jest ono stolicą województwa świętokrzyskiego. Miasto posiada długą historię i jest atrakcyjne z punktu widzenia turystycznego. Na jego terenie znajduje się wiele zabytkowych miejsc kultu religijnego, między innymi: Pałac Biskupów Krakowskich, bazylika katedralna Wniebowzięcia NMP, kościół św. Wojciecha, Kościół Trójcy Świętej, kościół i klasztor na wzgórzu Karczówka, Kościół ewangelicko-augsburski pw. Świętej Trójcy. Na obszarze miasta znajduje się wiele szlaków turystycznych i ścieżek rowerowych. W granicach Kielc znajduje się aż pięć rezerwatów przyrody. Odbywa się tu wiele imprez kulturalnych i koncertów. Warto podkreślić, że miasto cały czas się rozwija. Kielce są centrum gospodarczym regionu świętokrzyskiego. Zlokalizowane są tu siedziby wielu dużych firm. Miasto posiada ponadto jedno z najbardziej rozwiniętych centrów targowych w kraju. Każdego roku powstają na jego terenie nowe ciekawe inwestycje.

Wypożyczalnia ładowarek teleskopowych

Osoby zainteresowane wynajmem ładowarek teleskopowych w Kielcach bez problemu znajdą firmy posiadające atrakcyjne oferty. Przedsiębiorstwa, które posiadają siedziby poza granicami miasta oferują swoim klientom dowóz maszyn pod wskazany adres. W ich ofertach znajdują się najwyższej klasy ładowarki teleskopowe znanych marek – na przykład JCB i Mantiou. Koszty wypożyczenia ładowarki są zróżnicowane w zależności od czasu wynajmu, osprzętu, który nas interesuje, tego czy oprócz maszyny będziemy zainteresowani usługami operatorów (do obsługi ładowarki teleskopowej potrzebne są odpowiednie kwalifikacje).

Warszawa, Łódź, Rzeszów, Kraków, Tarnów, Kielce, Częstochowa, Katowice, Lublin, Wrocław

Ładowarki teleskopowe

Dostarczamy ładowarki teleskopowe na południu kraju

Certyfikowani operatorzy ładowarek

Posiadamy wykwalifikowany zespół operatorski

Optymalne ceny

Nasza oferta jest przygotowywana indywidualnie w zależności od liczebności sprzętu i okresu najmu

10 lat doświadczenia

Posiadamy niemal 10 letnie doświadczenie w dostarczaniu ładowarek teleskopowych

Pomoc w obsłudze

Dostarczamy pomoc w obsłudze naszego sprzętu.

Nasi klienci

 
© Copyright - Kyn-Pol Wynajem ładowarek teleskopowych