• KRZYSZTOF BIERA
  TEL: 697-027-660
  E-MAIL: KYN-POL@WP.PL

Wynajem ładowarek teleskopowych Lublin

Wynajem ładowarek teleskopowych w Lublinie i całym województwie lubelskim. Wynajmujemy nasz sprzęt zarówno z obsługą operatorską jak i bez niej. Zapraszamy do kontaktu!

Nasza baza znajduje się pod Krakowem, przy większych odległościach dowozimy sprzęt tylko na wynajem długoterminowy. Oferujemy sprzęt w konkurencyjnych cenach.

ladowarka teleskopowa manitou 2540

 • Model MANITOU 2540
 • Udźwig maks. 4000 kg
 • Wysokość podnoszenia 25 m
 • Wysokość robocza z koszem 27 m
 • Moc silnika 110kW (150 kM)
 • Obrót 360 stopni

ladowarka teleskopowa manitou 2150

 • Model MANITOU 2150
 • Udźwig maks. 5000 kg
 • Wysokość podnoszenia 21 m
 • Wysokość robocza z koszem 23 m
 • Moc silnika 97kW (132 kM)
 • Obrót 360 stopni

ladowarka teleskopowa manitou 2150

 • Model MANITOU 2150
 • Udźwig maks. 5000 kg
 • Wysokość podnoszenia 21 m
 • Wysokość robocza z koszem 23 m
 • Moc silnika 97kW (132 kM)
 • Obrót 360 stopni

Ładowarki teleskopowe sprawdzają się w branży budowlanej, rolnictwie i wielu innych dziedzinach ludzkiej działalności. Są one cenione przede wszystkim ze względu na uniwersalność. Jeżeli ładowarka teleskopowa jest nam potrzebna, ale z różnych względów nie chcemy lub nie możemy pozwolić sobie na jej zakup – wówczas dobrym pomysłem wydaje się skorzystanie z wypożyczalni tego typu sprzętu. W dużych miastach takich jak Lublin nie powinniśmy mieć z tym kłopotu.

Czy mogę wynająć ładowarkę teleskopową na terenie Lublina?

Osoby zainteresowane wynajmem ładowarek teleskopowych w Lublinie z pewnością znajdą wiele ciekawych i korzystnych ofert. Wypożyczalnie ładowarek teleskopowych cieszą się coraz większym zainteresowaniem, gdyż maszyny przez nie oferowane mogą zastąpić wiele innych urządzeń. Ładowarki są niewielkie, obrotne (dzięki czemu umożliwiają pracę na bardzo ograniczonej przestrzeni), i co bardzo ważne – możliwa jest wymiana ich osprzętu. Wiele osób prywatnych, a także firm wybiera wynajem ładowarek teleskopowych zamiast ich zakupu. Takie rozwiązanie ma wiele atutów. Przede wszystkim wynajem ładowarki teleskopowej jest znacznie tańszy niż jej zakup (wypożyczalnie tego typu urządzeń często oferują zniżki przy dłuższym wynajmie). Dodatkowo nie trzeba się martwić o to gdzie postawić maszynę (w porównaniu do wielu maszyn budowlanych jest ona niewielka, ale nie ma co ukrywać – zajmuje sporo miejsca). Należy też pamiętać, że ładowarka teleskopowa generuje wiele dodatkowych kosztów – zazwyczaj konieczne jest zakupienie dodatkowego osprzętu, właściciel musi ponosić koszty związane z konserwacją i naprawami. Osoba, która zdecyduje się na wypożyczenie maszyny, nie musi się martwić takimi kwestiami. Dzięki usługom wypożyczalni ładowarek teleskopowych nie musimy się także przejmować uprawnieniami do obsługi maszyn (często istnieje możliwość wynajęcia ładowarki z operatorem).

Lublin miastem inspiracji

Lublin jest miastem położonym na wschodzie Polski, a konkretnie na Wyżynie Lubelskiej, nad rzeką bystrzycą. Od 1307 roku posiada on prawa miejskie. W 1569 roku w Lublinie została zawarta unia lubelska. Późniejsza historia miasta jest trudna uległo ono zniszczeniu na skutek potopu szwedzkiego, czy najazdów kozackich. Okres rozwoju zaczął się ponownie w 1815 roku. Po pierwszej wojnie światowej utworzono w Lublinie Katolicki Uniwersytet Lubelski. Niestety miasto doznało poważnych zniszczeń podczas II wojny światowej. Współcześnie Lublin jest dziewiątym pod względem liczby ludności miastem w Polsce. Jest też ważnym ośrodkiem akademickim. Zmiany gospodarcze z lat dziewięćdziesiątych ubiegłego wieku odbiły się negatywnie na przemyśle w mieście. Współcześnie jednak następuje jego gwałtowny rozwój. W 2005 roku utworzono Lubelski Park Technologiczny, dynamicznie rozwija się handel i branża usług. Lublin jest interesujący także z turystycznego punktu widzenia. Na terenie miasta organizowanych jest wiele ciekawych wydarzeń kulturalnych. Znajdują się tu zabytki pochodzące z różnych epok.

Wypożyczalnia ładowarek teleskopowych

Zależy nam na pracy z ładowarkami teleskopowymi najlepszych firm. Dają one gwarancję bezpieczeństwa i dobrze wykonanej pracy. Na szczęście w Lublinie możemy znaleźć wypożyczalnię ładowarek teleskopowych, która oferuje możliwość wynajęcia sprzętu najlepszych marek – JCB, czy Mantiou. W przypadku gdy wypożyczalnia znajduje się poza granicami miasta, warto jest poprosić o dostarczenie sprzętu pod wskazany adres (większość wypożyczalni oferuje swoim klientom taką możliwość).

Warszawa, Łódź, Rzeszów, Kraków, Tarnów, Kielce, Częstochowa, Katowice, Lublin, Wrocław

Ładowarki teleskopowe

Dostarczamy ładowarki teleskopowe na południu kraju

Certyfikowani operatorzy ładowarek

Posiadamy wykwalifikowany zespół operatorski

Optymalne ceny

Nasza oferta jest przygotowywana indywidualnie w zależności od liczebności sprzętu i okresu najmu

10 lat doświadczenia

Posiadamy niemal 10 letnie doświadczenie w dostarczaniu ładowarek teleskopowych

Pomoc w obsłudze

Dostarczamy pomoc w obsłudze naszego sprzętu.

Nasi klienci

 

© Copyright - Kyn-Pol Wynajem ładowarek teleskopowych