• KRZYSZTOF BIERA
  TEL: 697-027-660
  E-MAIL: KYN-POL@WP.PL

Wynajem ładowarek teleskopowych Rzeszów

Wynajem ładowarek teleskopowych w Rzeszowie i całym województwie podkarpackim. Wynajmujemy nasz sprzęt zarówno z obsługą operatorską jak i bez niej. Zapraszamy do kontaktu!

Nasza baza znajduje się pod Krakowem, przy większych odległościach dowozimy sprzęt tylko na wynajem długoterminowy. Oferujemy sprzęt w konkurencyjnych cenach.

ladowarka teleskopowa manitou 2540

 • Model MANITOU 2540
 • Udźwig maks. 4000 kg
 • Wysokość podnoszenia 25 m
 • Wysokość robocza z koszem 27 m
 • Moc silnika 110kW (150 kM)
 • Obrót 360 stopni

ladowarka teleskopowa manitou 2150

 • Model MANITOU 2150
 • Udźwig maks. 5000 kg
 • Wysokość podnoszenia 21 m
 • Wysokość robocza z koszem 23 m
 • Moc silnika 97kW (132 kM)
 • Obrót 360 stopni

ladowarka teleskopowa manitou 2145

 • Model MANITOU 2145
 • Udźwig maks. 4500 kg
 • Wysokość podnoszenia 21 m
 • Wysokość robocza z koszem 23 m
 • Moc silnika 91 kW (124 kM)
 • Obrót 360 stopni

Ładowarki teleskopowe są cenione w wielu branżach. Są tak uniwersalne, że są w stanie zastąpić wiele specjalistycznych maszyn. Osoby lub firmy, które zastanawiają się nad zakupem ładowarki teleskopowej powinny zastanowić się jak często będą jej używać. Nie ma co ukrywać, że jest ona zakupem kosztownym. Dodatkowo należy liczyć się z kosztami jej utrzymania, a także koniecznością wygospodarowania miejsca na to urządzenie. Może się okazać, że w naszym przypadku idealnym rozwiązaniem będzie nie zakup, ale wynajem ładowarki teleskopowej.

Czy w Rzeszowie można wynająć ładowarkę teleskopową?

Osoby z Rzeszowa i okolic mogą skorzystać z ofert wielu firm specjalizujących się w wynajmie ładowarek teleskopowych. Szeroki zakres usług tego typu wynika z faktu, że Rzeszów jest miastem, na terenie którego realizowanych jest wiele inwestycji o rozmaitym charakterze. Wypożyczenie ładowarki teleskopowej to w wielu wypadkach lepsza inwestycja niż zakup maszyny na własność. Przede wszystkim korzystamy z ładowarki tylko wtedy, gdy jest taka potrzeba. Po zakończeniu prac zwracamy ją do wypożyczalni. Nie musimy również posiadać licencji na obsługę tego typu maszyn (ani też zatrudniać dodatkowych pracowników), gdyż firma specjalizująca się w wynajmie ładowarek teleskopowych może udostępnić nam wykwalifikowany personel. Choć ładowarki teleskopowe nie należą do maszyn ciężkich, konieczne jest wygospodarowanie dla nich dodatkowego miejsca. Osoby korzystające z usług wypożyczalni nie muszą przejmować się takimi sprawami. Współpraca z wypożyczalniami ładowarek teleskopowych ma jeszcze jedną zaletę – tego typu firmy dysponują zazwyczaj szerokim wyborem osprzętu, który pozwala na wykonywanie rozmaitych prac. W przypadku zakupu urządzenia na własność musielibyśmy inwestować również w dodatkowy osprzęt.

Rzeszów – dynamiczna stolica województwa podkarpackiego

Przystąpienie Polski do Unii Europejskiej i dopływ środków finansowych sprawiły, że Rzeszów zaczął się bardzo dynamicznie rozwijać. Poziom życia w mieście z roku na rok staje się wyższy. Pomiędzy rokiem 2006 a 2017 obszar miasta został powiększony niemal dwukrotnie. Położono również duży nacisk na modernizację portu lotniczego. Nowością w stosunku do lat ubiegłych jest również bardzo niski poziom bezrobocia. Co ciekawe w 2015 roku Rzeszów zajął pierwsze miejsce w kategorii miast atrakcyjnych dla biznesu (w rankingu brano pod uwagę miasta o liczbie ludności od stu pięćdziesięciu do trzystu tysięcy mieszkańców). Obecnie na terenie Rzeszowa powstaje ogromna ilość budynków mieszkalnych (do miasta sprowadzają się nowi mieszkańcy), każdego roku otwierane są także nowe firmy. W Rzeszowie szczególnie dynamicznie rozwija się przemysł lotniczy, branża IT, a także przemysł farmaceutyczny. W mieście utworzono Podkarpacki Park Naukowo-Technologiczny.

Wypożyczalnia ładowarek teleskopowych w Rzeszowie

W związku z niezwykle dynamicznym rozwojem miasta zapotrzebowanie na ładowarki teleskopowe jest duże. Większość firm i osób prywatnych nie jest zainteresowana zakupem tych urządzeń, dlatego chętnie korzysta z ofert wypożyczalni ładowarek teleskopowych. Liczba wypożyczalni z roku na rok staje się coraz większa, dlatego ich oferty są bardzo konkurencyjne. Klienci mogą liczyć na wypożyczenie profesjonalnych ładowarek teleskopowych marek JCB i Mantiou, a także potrzebnego osprzętu. W przypadku braku kwalifikacji do sterowania tymi maszynami, można skorzystać z usług profesjonalnych operatorów.

Warszawa, Łódź, Rzeszów, Kraków, Tarnów, Kielce, Częstochowa, Katowice, Lublin, Wrocław

Ładowarki teleskopowe

Dostarczamy ładowarki teleskopowe na południu kraju

Certyfikowani operatorzy ładowarek

Posiadamy wykwalifikowany zespół operatorski

Optymalne ceny

Nasza oferta jest przygotowywana indywidualnie w zależności od liczebności sprzętu i okresu najmu

10 lat doświadczenia

Posiadamy niemal 10 letnie doświadczenie w dostarczaniu ładowarek teleskopowych

Pomoc w obsłudze

Dostarczamy pomoc w obsłudze naszego sprzętu.

Nasi klienci

 

© Copyright - Kyn-Pol Wynajem ładowarek teleskopowych