• KRZYSZTOF BIERA
  TEL: 697-027-660
  E-MAIL: KYN-POL@WP.PL

Wynajem ładowarek teleskopowych Łódź

Wynajem ładowarek teleskopowych w Łodzi i całym województwie łódzkim. Wynajmujemy nasz sprzęt zarówno z obsługą operatorską jak i bez niej. Zapraszamy do kontaktu!

Nasza baza znajduje się pod Krakowem, przy większych odległościach dowozimy sprzęt tylko na wynajem długoterminowy. Oferujemy sprzęt w konkurencyjnych cenach.

ladowarka teleskopowa manitou 2540

 • Model MANITOU 2540
 • Udźwig maks. 4000 kg
 • Wysokość podnoszenia 25 m
 • Wysokość robocza z koszem 27 m
 • Moc silnika 110kW (150 kM)
 • Obrót 360 stopni

ladowarka teleskopowa manitou 2150

 • Model MANITOU 2150
 • Udźwig maks. 5000 kg
 • Wysokość podnoszenia 21 m
 • Wysokość robocza z koszem 23 m
 • Moc silnika 97kW (132 kM)
 • Obrót 360 stopni

ladowarka teleskopowa jcb 535 125

 • Model JCB 535-125
 • Udźwig ładowarki 3500 kg
 • Wysokość podnoszenia 12,5m
 • Wysokość robocza z koszem 14,5 m
 • Napęd na 4 koła
 • Moc 63 kW (85 kM)

Współcześnie ładowarki teleskopowe cieszą się coraz większym uznaniem. Wynika ono z faktu, że urządzenia te są w stanie zastąpić wiele (często cięższych maszyn). Ładowarka teleskopowa może przydać się przy budowie domu, koszeniu trawy, czy też podnoszeniu różnych materiałów lub osób na określone wysokości. Sprzęt ten jest drogi, dlatego firmy, które nie potrzebują go na stałe często decydują się na opcję wynajmu. W Łodzi nie jest to trudne, gdyż podobnie jak i innych większych miastach prowadzi tu działalność coraz więcej wypożyczalni ładowarek teleskopowych.

Czy na terenie Łodzi wynajmę ładowarkę teleskopową?

Na terenie Łodzi można bez większych problemów wynająć ładowarkę teleskopową. Osoby, które zdecydowały się skorzystać z tej możliwości bardzo ją sobie chwalą. Podkreślają, że wynajem ładowarek teleskopowych to idealne wyjście, gdy potrzebujemy skorzystać z tych uniwersalnych maszyn, jednak wiemy, że nie będą nam potrzebne na co dzień. Wypożyczenie ładowarki teleskopowej to korzyści ekonomiczne, a także duży komfort. Jest to łatwiejsze niż kiedykolwiek, gdyż na polskim rynku funkcjonuje coraz więcej firm świadczących usługi tego typu. Konkurencja sprawia, że pojawia się konieczność walki o klienta. Wypożyczalnie ładowarek teleskopowych oferują więc wypożyczenie maszyn i odpowiedniego osprzętu w bardzo atrakcyjnych cenach. Takie rozwiązanie jest korzystne także wtedy, gdy potrzebujemy maszyny na dłuższy czas (w wielu wypadkach przy wynajmie długoterminowym można liczyć na promocyjne ceny). Osoba, korzystająca z ładowarki teleskopowej nie musi się niczym martwić – wypożyczalnia odpowiada za stan techniczny urządzenia, często też zapewnia usługi operatora.

Łódź – centrum przemysłów kreatywnych

Łódź położona jest w środkowej Polsce, jest trzecim pod względem liczby ludności i czwartym co do wielkości miastem w Polsce. Jeszcze w siedemnastym wieku była ona małym miasteczkiem rolniczym. Przełomową datą w historii miasta był rok 1820, kiedy to Łódź została włączona do grona osad przemysłowych w kalisko-mazowieckim okręgu przemysłowym. Od tamtej pory w mieście rozwijał się przemysł tkacki i sukienniczy. Był to początek dynamicznego rozwoju miasta. Niestety w trakcie pierwszej wojny światowej Łódź poniosła duże straty (doszło wówczas do dewastacji wielu fabryk). Pozycja miasta poprawiła się jednak po zakończeniu konfliktów zbrojnych. Łódź stała się wówczas siedzibą władz wojewódzkich. Kolejny kryzys przyszedł w trakcie II wojny światowej. Doszło wówczas do przesiedlenia znacznej części ludności. Sytuacja poprawiła się nieco po wojnie, jednak kolejny kryzys pojawił się w związku ze zmianami gospodarczymi po roku 1989. Współcześnie miasto ponownie przeżywa rozkwit, jednak przemysł włókienniczy odpowiedzialny za rozwój Łodzi w przeszłości stracił na znaczeniu. W mieście rozwija się handel, duże znaczenie mają nowe technologie. Posiada ono międzynarodowe lotnisko. Co roku odbywa się tu wiele imprez kulturalnych.

Wypożyczalnia ładowarek teleskopowych

Właściciela wypożyczalni ładowarek teleskopowych dokładają wszelkich starań, żeby ich klienci byli zadowoleni. Obecnie nie ma żadnych problemów z wypożyczeniem maszyn najlepszych firm (w ofertach wielu wypożyczalni znajdziemy ładowarki teleskopowe JCB i Mantiou). Klienci, którzy korzystają z oferty wypożyczalni znajdującej się poza granicami Łodzi mogą liczyć na dostarczeniu sprzętu we wskazane miejsce. Jeżeli nie posiadamy uprawnień do obsługi ładowarki teleskopowej, wypożyczalnia może zaproponować nam pomoc operatora ze stosownymi kwalifikacjami.

Warszawa, Łódź, Rzeszów, Kraków, Tarnów, Kielce, Częstochowa, Katowice, Lublin, Wrocław

Ładowarki teleskopowe

Dostarczamy ładowarki teleskopowe na południu kraju

Certyfikowani operatorzy ładowarek

Posiadamy wykwalifikowany zespół operatorski

Optymalne ceny

Nasza oferta jest przygotowywana indywidualnie w zależności od liczebności sprzętu i okresu najmu

10 lat doświadczenia

Posiadamy niemal 10 letnie doświadczenie w dostarczaniu ładowarek teleskopowych

Pomoc w obsłudze

Dostarczamy pomoc w obsłudze naszego sprzętu.

Nasi klienci

 

© Copyright - Kyn-Pol Wynajem ładowarek teleskopowych