• KRZYSZTOF BIERA
  TEL: 697-027-660
  E-MAIL: KYN-POL@WP.PL

Wynajem ładowarek teleskopowych Wrocław

Wynajem ładowarek teleskopowych w Wrocławiu i całym województwie dolno śląskim. Wynajmujemy nasz sprzęt zarówno z obsługą operatorską jak i bez niej. Zapraszamy do kontaktu!

Nasza baza znajduje się pod Krakowem, przy większych odległościach dowozimy sprzęt tylko na wynajem długoterminowy. Oferujemy sprzęt w konkurencyjnych cenach.

ladowarka teleskopowa jcb 535 125

 • Model JCB 535-125
 • Udźwig ładowarki 3500 kg
 • Wysokość podnoszenia 12,5m
 • Wysokość robocza z koszem 14,5 m
 • Napęd na 4 koła
 • Moc 63 kW (85 kM)

ladowarka teleskopowa manitou 2540

 • Model MANITOU 2540
 • Udźwig maks. 4000 kg
 • Wysokość podnoszenia 25 m
 • Wysokość robocza z koszem 27 m
 • Moc silnika 110kW (150 kM)
 • Obrót 360 stopni

ladowarka teleskopowa manitou 2145

 • Model MANITOU 2145
 • Udźwig maks. 4500 kg
 • Wysokość podnoszenia 21 m
 • Wysokość robocza z koszem 23 m
 • Moc silnika 91 kW (124 kM)
 • Obrót 360 stopni

Ładowarki teleskopowe znajdują zastosowanie w wielu branżach. Dzięki nim możemy szybko i sprawnie podnieść, przenieść, a także umieścić na pożądanej wysokości różnego rodzaju materiały (w tym także ludzi). Zakup ładowarki teleskopowej wymaga posiadania znacznych zasobów finansowych, co sprawia, że nie każdego na nią stać. Co więcej nie każdemu jest on potrzebna na co dzień. W sytuacji, gdy potrzebujemy ładowarki teleskopowej na chwilę, zdecydowanie rozsądniej jest zdecydować się na jej wypożyczenie. W dużych miastach takich jak Wrocław funkcjonuje wiele firm oferujących tego typu usługi.

Czy we Wrocławiu mogę wynająć ładowarkę teleskopową?

Osoby zainteresowane wynajmem ładowarek teleskopowych we Wrocławiu znajdą wiele firm oferujących dobrej jakości sprzęt. Dzięki swojej wielofunkcyjności ładowarki teleskopowe nadają się do wykonywania różnego rodzaju prac. Wystarczy wymienić osprzęt, żeby ładowarka teleskopowa z koparki zamieniła się w maszynę do szorowania, którą można, wygładzać powierzchnię, odgarniać śnieg, czy też usuwać zanieczyszczenia. Kiedy decydujemy się na zakup ładowarki teleskopowej, zazwyczaj musimy kupić dodatkowy osprzęt (co wiąże się z często wysokimi kosztami). Wypożyczalnie tego typu maszyn są zazwyczaj dobrze wyposażone, dlatego mogą zaoferować swoim klientom nawet nietypowy osprzęt. Osoby rozważające zakup lub wynajem ładowarek muszą pamiętać, że urządzenie to wymaga konserwacji, a niekiedy także i napraw. W przypadku, gdy ładowarka teleskopowa pochodzi z wypożyczalni, nie trzeba się tym przejmować. Firma, z którą podpisujemy umowę ma obowiązek zapewnić nam sprawnie działający sprzęt. Wielkim plusem wypożyczalni ładowarek teleskopowych jest również to, że mogą one zaproponować pomoc wykwalifikowanych pracowników (do obsługi ładowarki potrzebne są specjalne uprawnienia).

Wrocław – miasto o znaczeniu globalnym

Wrocław jest historyczną stolicą Dolnego Śląska. Ulokowany jest nad rzeką Odrą i czterema jej dopływami. Współcześnie jest głównym miastem na prawach powiatu, głównym aglomeracji wrocławskiej. Posiada on prawa miejskie od czasów średniowiecza. W ciągu swojej historii Wrocław znajdował się pod panowaniem Polski, Czech, a także Niemiec. Miasto bardzo szybko się rozwija. Co więcej każdego roku zajmuje wysokie miejsca w rankingach miast najlepszych do życia, a także miast inteligentnych. W roku 2016 był Europejską Stolicą Kultury. Wrocław jest trzecim miastem w Polsce (zaraz po Warszawie i Krakowie) o najwyższej liczbie dochodów (a także wydatków). Średnie dochody mieszkańców są wysokie (pod tym względem miasto ustępuje jedynie Warszawie), a poziom bezrobocia jest niski. We Wrocławiu dynamicznie rozwija się przemysł. Na terenie miasta funkcjonują parki przemysłowe i technologiczne. Miasto posiada własny port lotniczy. Jest ponadto ważnym centrum edukacyjnym i turystycznym (co roku odwiedza je kilka milionów osób). Znajdują się tu liczne galerie sztuki, teatry, kina i muzea. 

Wypożyczalnia ładowarek teleskopowych

We Wrocławiu, a także w jego okolicach znajduje się wiele wypożyczalni ładowarek teleskopowych. Duża konkurencja sprawia, że usługi tego typu firm charakteryzują się bardzo wysokim poziomem. Firmy i osoby fizyczne zainteresowane wypożyczeniem ładowarki teleskopowej mają do wyboru między innymi sprzęt takich marek jak JCB, czy Mantiou (a także szeroki wybór osprzętu). Wypożyczalnie dowożą maszyny pod wskazany adres. Gwarantują również sprawne działanie sprzętu.

Warszawa, Łódź, Rzeszów, Kraków, Tarnów, Kielce, Częstochowa, Katowice, Lublin, Wrocław

Ładowarki teleskopowe

Dostarczamy ładowarki teleskopowe na południu kraju

Certyfikowani operatorzy ładowarek

Posiadamy wykwalifikowany zespół operatorski

Optymalne ceny

Nasza oferta jest przygotowywana indywidualnie w zależności od liczebności sprzętu i okresu najmu

10 lat doświadczenia

Posiadamy niemal 10 letnie doświadczenie w dostarczaniu ładowarek teleskopowych

Pomoc w obsłudze

Dostarczamy pomoc w obsłudze naszego sprzętu.

Nasi klienci

 

© Copyright - Kyn-Pol Wynajem ładowarek teleskopowych