• KRZYSZTOF BIERA
  TEL: 697-027-660
  E-MAIL: KYN-POL@WP.PL

Wynajem ładowarek teleskopowych Tarnów

Wynajem ładowarek teleskopowych w Tarnowie i całym województwie małopolskim. Wynajmujemy nasz sprzęt zarówno z obsługą operatorską jak i bez niej. Zapraszamy do kontaktu!

Nasza baza znajduje się pod Krakowem, przy większych odległościach dowozimy sprzęt tylko na wynajem długoterminowy. Oferujemy sprzęt w konkurencyjnych cenach.

ladowarka teleskopowa jcb 535 125

 • Model JCB 535-125
 • Udźwig ładowarki 3500 kg
 • Wysokość podnoszenia 12,5m
 • Wysokość robocza z koszem 14,5 m
 • Napęd na 4 koła
 • Moc 63 kW (85 kM)

ladowarka teleskopowa manitou 2540

 • Model MANITOU 2540
 • Udźwig maks. 4000 kg
 • Wysokość podnoszenia 25 m
 • Wysokość robocza z koszem 27 m
 • Moc silnika 110kW (150 kM)
 • Obrót 360 stopni

ladowarka teleskopowa manitou 2150

 • Model MANITOU 2150
 • Udźwig maks. 5000 kg
 • Wysokość podnoszenia 21 m
 • Wysokość robocza z koszem 23 m
 • Moc silnika 97kW (132 kM)
 • Obrót 360 stopni

Ładowarka teleskopowa to niezwykle uniwersalne urządzenie, które sprawdzi się przy wszystkich pracach, które wymagają podnoszenia, przenoszenia, a także umieszczania różnych przedmiotów na określonej wysokości. Popularność ładowarek teleskopowych wynika między innymi z faktu, że umożliwiają one rezygnację z większej ilości ciężkiego sprzętu. Co więcej można przy ich pomocy wykonać prace na małej powierzchni (są to maszyny bardzo zwrotne). Osoby, które potrzebują wykonać prace ładowarką w Tarnowie mogą skorzystać z usług wypożyczalni ładowarek teleskopowych.

Czy mogę wynająć ładowarkę teleskopową w Tarnowie?

W Tarnowie, tak jak i wielu większych polskich miastach nie ma problemów z dostępem do ładowarek teleskopowych. Nawet jeżeli zdecydujemy się na skorzystanie z usług firmy posiadającej swoją siedzibę poza miastem, możemy się spodziewać, że dostarczy nam ona sprzęt we wskazane miejsce. Dzięki ładowarkom teleskopowym jesteśmy w stanie szybko i dokładnie wykonać wiele prac. Jednocześnie ich zakup nie zawsze jest dobrym rozwiązaniem. Wysokiej jakości ładowarki teleskopowe nie należą do sprzętów tanich i taki koszt zwraca się nam pod warunkiem, że korzystamy z nich regularnie. Osobom lub firmom pragnącym wykonać okazjonalne pracę zdecydowanie bardziej opłaca się wypożyczenie ładowarki teleskopowej. Wypożyczalnie tego typu sprzętu są z reguły bardzo dobrze wyposażone – zapewniają klientom nie tylko potrzebne maszyny, ale również odpowiedni osprzęt, a kiedy trzeba również operatorów ładowarek teleskopowych. Wynajęcie na czas określony wózka podnośnikowego ze zmiennym zasięgiem zwalnia nas z wielu obowiązków, które należą do właściciela takiej maszyny. Nie musimy martwić się gdzie postawić naszą ładowarkę, jej konserwacją, przeglądem i naprawami zajmuje się wypożyczalnia. Klient nie ponosi z tego tytułu żadnych kosztów.

Tarnów – ośrodek kulturalny i gospodarczy małopolski

Tarnów to ważny ośrodek gospodarczy, a także turystyczny i kulturalny w swoim regionie. Jest to miasto na prawach powiatu zlokalizowane w województwie małopolskim. Jest również miastem centralnym aglomeracji tarnowskiej. W Tarnowie znajduje się wiele ciekawych zabytków, między innymi  Ruiny zamku Tarnowskich z czternastego wieku, Ratusz, Dom Mikołajowski, Młyn Szancera, Zespół dawnego Klasztoru Bernardynów, pozostałości czternastowiecznych murów miejskich, stary cmentarz żydowski, Mauzoleum generała Józefa Bema, Bazylika katedralna Narodzenia NMP, pomnik nagrobny Barbary z Tęczyńskich Tarnowskiej, drewniany kościół pw. Najświętszej Marii Panny, drewniany kościół pw. św. Trójcy. W Tarnowie dominuje przemysł chemiczny. Na jego terenie funkcjonują ponadto przedsiębiorstwa z branży paliwowo-energetycznej. Tarnów posiada bazę noclegową dla turystów. W mieście znajdują się muzea, teatry, a także wiele instytucji kulturalnych i edukacyjnych.

Wypożyczalnia ładowarek teleskopowych

Osoby planujące inwestycje w Tarnowie nie będą miały problemów z wypożyczeniem ładowarek teleskopowych. Mogą skorzystać z usług dobrze zaopatrzonej wypożyczalni, która dysponuje maszynami takich firm jak Mantiou, czy JCB. Klienci wypożyczalni nie muszą martwić się o transport – wypożyczalnia dowozi sprzęt pod wskazany adres. Dysponuje również szerokim wyborem osprzętu, dlatego z jej oferty mogą korzystać firmy działające w wielu branżach. W przypadku braku uprawnień do kierowania ładowarką teleskopową, można skorzystać z pomocy profesjonalnych operatorów.

Warszawa, Łódź, Rzeszów, Kraków, Tarnów, Kielce, Częstochowa, Katowice, Lublin, Wrocław

Ładowarki teleskopowe

Dostarczamy ładowarki teleskopowe na południu kraju

Certyfikowani operatorzy ładowarek

Posiadamy wykwalifikowany zespół operatorski

Optymalne ceny

Nasza oferta jest przygotowywana indywidualnie w zależności od liczebności sprzętu i okresu najmu

10 lat doświadczenia

Posiadamy niemal 10 letnie doświadczenie w dostarczaniu ładowarek teleskopowych

Pomoc w obsłudze

Dostarczamy pomoc w obsłudze naszego sprzętu.

Nasi klienci

 

© Copyright - Kyn-Pol Wynajem ładowarek teleskopowych