• KRZYSZTOF BIERA
  TEL: 697-027-660
  E-MAIL: KYN-POL@WP.PL

Wynajem ładowarek teleskopowych Katowice

Wynajem ładowarek teleskopowych w Katowicach i całym województwie śląskim. Wynajmujemy nasz sprzęt zarówno z obsługą operatorską jak i bez niej. Zapraszamy do kontaktu!

ladowarka teleskopowa manitou 2540

 • Model MANITOU 2540
 • Udźwig maks. 4000 kg
 • Wysokość podnoszenia 25 m
 • Wysokość robocza z koszem 27 m
 • Moc silnika 110kW (150 kM)
 • Obrót 360 stopni

 • Model MANITOU 1850
 • Udźwig maks. 5000 kg
 • Wysokość podnoszenia 18 m
 • Wysokość robocza z koszem 20 m
 • Moc silnika 91 kW (124 kM)
 • Obrót 360 stopni

ladowarka teleskopowa manitou 2150

 • Model MANITOU 2150
 • Udźwig maks. 5000 kg
 • Wysokość podnoszenia 21 m
 • Wysokość robocza z koszem 23 m
 • Moc silnika 97kW (132 kM)
 • Obrót 360 stopni

Ładowarki teleskopowe to maszyny wielozadaniowe, które za sprawą wymiennego osprzętu można wykorzystywać do zróżnicowanych prac. Sprawdzą się do wielu nawet bardzo wymagających zadań. Duże firmy i gospodarstwa rolne potrzebują ładowarek teleskopowych na co dzień, dlatego w ich przypadku zakup urządzenia wydaje się najlepszym rozwiązaniem. Jednocześnie w wielu wypadkach ładowarka teleskopowa potrzebna jest jedynie na chwilę. Wówczas znacznie bardziej ekonomicznym rozwiązaniem jest skorzystanie z usług wypożyczalni. Na terenie Katowic i w okolicach funkcjonują dobrze zaopatrzone wypożyczalnie ładowarek teleskopowych.

Czy możliwe jest wypożyczenie ładowarki teleskopowej w Katowicach?

Osoby planujące inwestycje w Katowicach i okolicach miasta nie będą miały kłopotów z wypożyczeniem ładowarki teleskopowej na atrakcyjnych warunkach. Warto skorzystać z takiej możliwości, gdyż wynajem posiada wiele zalet. Obecnie bez problemu znajdziemy dokładnie taką maszynę jakiej potrzebujemy. Po zakończeniu prac oddajemy ją do wypożyczalni i nie przejmujemy się takimi sprawami jak konserwacja, czy naprawa. . W przypadku zakupu ładowarki teleskopowej często konieczne jest dokupowanie dodatkowego osprzętu, co wiąże się z dodatkowymi kosztami. Obecnie wypożyczalnie tego typu maszyn dysponują bogatym wyborem osprzętu, więc wystarczy jedynie zakomunikować do jakich zadań ładowarka będzie nam potrzebna.. O ile nie korzystamy z ładowarki teleskopowej na co dzień, jej wypożyczenie pozwoli nam na znaczne oszczędności. Nawet jeżeli chcemy wynająć urządzenie na dłuższy czas, możemy liczyć na atrakcyjne rabaty. Współcześnie zapotrzebowanie na ładowarki teleskopowe w Katowicach jest duże. W efekcie powstaje coraz więcej firm oferujących tego typu usługi, a ich oferty są coraz bardziej atrakcyjne (nie tylko pod względem ceny).

Katowice ważnym ośrodkiem gospodarczym Polski

Katowice do duże miasto (jedenaste pod względem liczby ludności w kraju) zlokalizowane w południowej Polsce. W mieście znajduje się siedziba władz województwa śląskiego. Katowice są jednym z głównych ośrodków Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego. Miasto jest ważnym ośrodkiem gospodarczym, a także handlowo-usługowym. Działa tu również wiele przedsiębiorstwa produkcyjnych. Katowice dysponują międzynarodowym portem lotniczym. Na terenie miasta znajdują się ośrodki kulturalne i edukacyjne. Jeżeli chodzi o poziom bezrobocia – w Katowicach należy on do najniższych w Polsce. Miasto jest siedzibą Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej, a także Górnośląskiego Parki Przemysłowego. Znajduje się tu również Euro-Centrum Park Przemysłowy i Euro-Centrum Park Naukowo-Technologiczny. Katowice są bardzo dynamicznie rozwijającym się miastem (co wiąże się między innymi z napływem nowych mieszkańców), co roku powstaje tu wiele nowych inwestycji.

Wypożyczalnia ładowarek teleskopowych w Katowicach

Na terenie Katowic i w okolicach działają wypożyczalnie ładowarek teleskopowych. Można w nich wypożyczyć potrzebne maszyny, a także osprzęt niezbędny do wykonywania określonych prac. Klienci nie muszą martwić się o transport zamówionych ładowarek teleskopowych – firma zapewnia ich transport pod wskazany adres. W wypożyczalni dostępne są maszyny od cenionych producentów – Mantiou i JCB. Jej właściciel gwarantuje doskonały stan techniczny sprzętu, a także atrakcyjne ceny dla stałych klientów.

Warszawa, Łódź, Rzeszów, Kraków, Tarnów, Kielce, Częstochowa, Katowice, Lublin, Wrocław

Ładowarki teleskopowe

Dostarczamy ładowarki teleskopowe na południu kraju

Certyfikowani operatorzy ładowarek

Posiadamy wykwalifikowany zespół operatorski

Optymalne ceny

Nasza oferta jest przygotowywana indywidualnie w zależności od liczebności sprzętu i okresu najmu

10 lat doświadczenia

Posiadamy niemal 10 letnie doświadczenie w dostarczaniu ładowarek teleskopowych

Pomoc w obsłudze

Dostarczamy pomoc w obsłudze naszego sprzętu.

Nasi klienci

 

© Copyright - Kyn-Pol Wynajem ładowarek teleskopowych